Sáně na klády

Cena: 7 500 Kč

Popis: 

Vysoce odolné saně na vyvážení především klád, větví a podobně. Saně jsou vyrobeny z maximálně oděru i otěru vzdorného materiálu který zabraňuje téměř jakémukoli opotřebení, tudíž je možné saně přetáhnout prakticky po jakémkoli podkladu.

Saně mají několik otvorů pro uchycení břemen různých tvarů i velikostí. Saně jsou taženy za čtyřkolkou pomocí speciálního trojcípého úvazku z kalibrovaného řetězu vč. spojovacích článků. Spojení se čtyřkolkou je provedeno pomocí tažného oka (ze stejně odolného materiálu jako samotné saně) montovatelného pod běžnou kouli tažného zařízení.

Všechny spojovací prvky jsou certifikovány na maximální zatížení 1120Kg. Klády se k saním připevňují pomocí speciálního kalibrovaného řetězu s kotevní ráčnou také s maximálním zatížením 1120Kg. Ostatní břemena je možné k saním připevnit pomocí běžných upínacích pásů s dotahovací ráčnou.

Součásti dodávky:

1. Saně
2. Tažné oko
3. Trojcípí úvazek (saně čtyřkolka)
4. Úvazek břemene k saním vč. kotevní ráčny

Poznámky k ceně: 

  • Základní cena saní a tažného oka je bez povrchové úpravy vzhledem k použitému materiálu který je velmi odolný proti korozi a pochopitelnému oděru povrchové úpravy používáním. Povrchová úprava komaxitováním je samozřejmě možná na přání zákazníka za příplatek cca 1000Kč.
  • Držák saní, není součástí dodávky. Vzhledem k tomu, že každá čtyřkolka má jiný rám, jiný nosič i použitý box je nutné držák vždy vyrobit na zakázku pro daný model čtyřkolky. Cena držáku dle složitosti je cca 5000Kč. I při převážení saní v držáku je možné bezproblémově používat i tažné zařízení pro vozík.

Další příslušenství, které by Vás mohlo zajímat