Elektrický nesený sypač

Cena: Od 29 590 Kč

Popis: 

Toto nesené rozmetadlo (sypač) je určeno k celoročnímu použití. Během vegetační sezóny (jaro, léto, podzim) jej využijete k rozvozu a rozmetání hnojiv, setí a dosévání trávy a dalšímu ošetřování trávníků, zahrad i jiných ploch jako jsou sportovní či rekreační areály. V zimním období je neocenitelným a spolehlivým pomocníkem při ošetřování komunikací posypovými materiály (písek, jemný štěrk, posypová sůl (sypaný materiál musí být sypký a suchý)).

Tato nesená rozmetadla ( sypače ), mají odolné plastové zásobníky s šroubovacím víkem proti dešti či sněhu. Zásobník je také vybaven výsypným otvorem pro případ potřeby vysypání zbývajícího materiálu. Tato rozmetadla (sypače) jsou nabízena ve třech modelových velikostech zásobníků a to 70litrů, 100litrů a 180litrů. Vhodnost použití daného modelu dle velikosti zásobníku na určitém stroji závisí především na velikosti stroje, jeho hmotnosti, tuhosti tlumičů, možnosti uchycení a vzdálenosti za zadní nápravou, případné protiváze (např. radlici na sníh vpředu) atd. Všeobecně je možné rozdělit vhodnost pro určité stroje dle velikosti zásobníku takto:

Zásobník 70litrů: Velká užitková čtyřkolka, UTV a SSV střední velikosti, zahradní traktor.

Zásobník 100litrů: Velké těžké UTV a SSV, velký zahradní traktor, tažený vozík za jakýkoli vhodný stroj, užitková vozidla s korbou. (pickup, dodávka s korbou)

Ovládání množství rozsévaného (sypaného) materiálu je ruční pomocí páky na rozmetadle a ovládání velikosti (šířky) rozsevu (rozsypu) je ovládáno pomocí polohovatelných směrových klapek a plynulého elektronického regulátoru jištěného pojistkou.

Přípojný adaptér k jednotlivým strojům (vozidlům) není součástí dodávky rozmetadla.

Technická specifikace

  • Napájení DC 12V
  • Objem zásobníku 70litrů
  • Čtyři rozmetací lopatky
  • Rozmet 2 - 6m
  • Nastavitelné množství sypaného materiálu
  • Elektronický regulátor otáček
  • Hmotnost bez náplně 70/100/180 litrů 26/28/33 kg
  • Rozměr š/h/v 70 litrů 55/60/83 cm, 100 litrů 55/60/95 cm, 180 litrů 72/60/110 cm

Ceny:

ES70L 29.590 Kč

ES100L 32.990 Kč

 

Přípojný ( univerzální ) adaptér na standardní 50mm kouli tažného zařízení + popruh 2 490 Kč

Další příslušenství, které by Vás mohlo zajímat